Obóz Młodzieżowy Chorwacja

OBÓZ MŁODZIEŻOWY: CHORWACJA

Trogir to niewielkie miasto portowe w Chorwacji. Leży ono w krainie historycznej i geograficznej Dalmacja, nad Adriatykiem. Miasto połączone jest też zwodzonym mostem z pobliską wyspą Ciovo. Trogir liczy sobie około 11 tysięcy mieszkańców, którzy utrzymują się głównie dzięki turystyce i obsłudze portowej. Trogir uchodzi za wzór średniowiecznego układu urbanistycznego. Było to jednym z powodów, dla którego jego starówka została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESC

 

Program:

1 dzień: Zbiórka uczestników ok. godz. 20:00. Wyjazd 20:30.

2 dzień: Przejazd w okolice Trogiru. Zakwaterowanie w Kompleksie Apartamentowców *** około 4km od zabytkowej starówki miasta, nieopodal żwirkowej plaży. Obiad. Spacer po okolicy pobliską promenadą. Kolacja. Nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego KRKA, (który obejmuje ciąg wodospadów o łącznym spadku 242 m na Rzece Krka, najciekawsze miejsce to 0,5km odcinek 7 malowniczych wodospadów: w tym najsłynniejszy z nich – Skradinski buk. Obiad. Plażowanie i wypoczynek. Kolacja. Nocleg.

4-8 dzień: Śniadanie, obiad i kolacja. Plażowanie i wypoczynek. Podczas pobytu program animacyjny w ciągu dnia, animacje na plaży i turnieje sportowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna), wieczorny program animacyjny. Nocleg.

Podczas pobytu wycieczka:

REJS PANORAMICZNY Z TROGIREM – popołudniowa wycieczka z rejsem z poczęstunkiem  – spacer z przewodnikiem po starówce znajdującej się na Liście UNESCO (m.in. katedra św. Wawrzyńca, pałac rektorów).

9 dzień: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną z przerwą na zwiedzanie stolicy Chorwacji Zagrzebia – Kościół św. Marka z charakterystyczną szachownicą z herbami miasta i kraju na placu Markov Trg. Wyjazd w dalszą drogę przez Węgry i Słowację.

10 dzień: Przyjazd w godzinach południowych.

 

Kompleks Apartamentowców  MEDENA *** k/Trogiru – apartamenty znajdują się na parterze lub na piętrze szeregowców i składają się z 1 lub 2 sypialni, pokoju dziennego z wyposażonym, aneksem kuchennym i sofą, łazienki i tarasu lub balkonu. Każdy apartament jest klimatyzowany, posiada telefon i TV Sat. Dostępne WiFi i opłaty takie jak w UE. Na terenie kompleksu korty tenisowe, boiska, plac zabaw, wypożyczalnia sprzętu wodnego i plażowego, rowerów i skuterów (w cenie pobytu).

W pobliżu kompleksu znajdują się kawiarenki, sklepiki oraz wzdłuż wybrzeża rozciąga się alejka spacerowa.

ŚWIADCZENIA:

  • przejazd autokarem – klimatyzacja, wc, dvd, barek
  • 7 x nocleg – 7 x Kompleks Apartametów *** k/ Trogiru – pokoje 3,4,6 – osobowe z łazienkami,
  • Wyżywienie: śniadanie bufet, obiad – serwowany: przystawka, danie główne z dodatkami, sałatki, deser i woda,

kolacja – serwowana: wybór z 3 dań głównych z dodatkiem, przystawka, sałatka, deser i woda)

  • opieka pilota – przewodnika, opieka wykwalifikowanej kadry
  • Koszt biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz kosztów realizacji programu
  • ubezpieczenie KL i NNW
  • podatek Vat, TFG

UWAGA: pilot oraz przewodnik mogą zmieniać kolejność zwiedzanych obiektów

Miejsce zbiórki: Tarnobrzeg, Baranów Sand., Mielec

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA Z ZAKŁADU PRACY

 

Termin: 12-21.08.2020 

Cena 1880 zł/ os