OM w Grecji

OBÓZ MŁODZIEŻOWY – GRECJA: 10-18lat

4 WYCIECZKI W CENIE !!!

Riwiera Olimpijska to jeden z najpopularniejszych regionów turystycznych w kontynentalnej Grecji. Region słynie z przepięknych plaż Morza Egejskiego i wspaniałego ciepłego morza. W tym regionie dominują małe greckie wioski zamieszkałe przez niezwykle gościnnych Greków.

Hotel  EDEN *** Nei Pori  – hotel położony u stóp masywu Olimpu, blisko piaszczystej plaży (150m) – jednej z ładniejszych w tym rejonie. Nei Pori  to kurort z licznymi kawiarniami, barami, sklepikami. Hotel z basenem, pokoje z balkonem, klimatyzacja, łazienkami z prysznicem z hydromasażem oraz suszarką do włosów, mini lodówką oraz TV Sat – telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji Wifi na terenie hotelu, restauracja  – grecka kuchnia – śniadania otrzymały grecki certyfikat jakości.

 

PROGRAM:

Dzień 1: zbiórka uczestników ok godz. 10:00, wyjazd, przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię.

Dzień 2: Przejazd do Grecji na Riwierę Olimpijską, zakwaterowanie w hotelu w Leptokarii. Obiad. Plażowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 3 – 9: śniadanie – obiadokolacja. Gry i zabawy. Plażowanie, wypoczynek, czas wolny. Po południu spacery po okolicy – Leptokaria. Nocleg.

Wycieczki podczas pobytu:

 • Litochoro u stóp Olimpu – spacer po miasteczku, przejdziemy malowniczo położonym wśród skał Wąwozem Enipeas u stóp Olimpu do Wodospadów Witos wanien Afrodyty oraz skansen Paleos Pantaleimonas malownicza wioska z kamienia, a na koniec wizyta w średniowiecznej Twierdzy Krzyżowców z XIIIw. w Platamonas – w cenie!!!
 • Kalambaka – zwiedzanie Meteorów – zespół słynnych klasztorów „zawieszonych w niebie”, wpisanych na listę UNESCO. Obecnie czynnych jest tylko 6 z 24 klasztorów wybudowanych w XIV w. Zwiedzanie klasztoru oraz wytwórni ikon połączona z możliwością zakupów pamiątek – w cenie!!!
 • Ateny – stolica Grecji – przejazd do Aten najsłynniejsze atrakcje miasta: wzgórze Akropolu zwieńczone ruinami Partenonu – Świątyni Ateny Partenos (dziewicy) zbudowanej przez słynnego ateńskiego architekta Kallikratesa, monumentalna brama Propyleje, świątynia Ateny Nike, Erechtejon ze słynnym krużgankiem.  Zobaczymy Odeon Herodosa Attyka, świątynię Zeusa Olimpijskiego. Zobaczymy także słynnych gwardzistów greckich w tradycyjnych strojach trzymających wartę przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Następnie powrót z postojem w Termopilach (słynna bitwa Spartan z Persami) – w cenie!!!
 • Rejs na Skiathos niezapomniany Rejs na Skiathos jedną z wysp Sporad Północnych. Trasa rejsu wiedzie wzdłuż Półwyspu Pilon w starożytności zamieszkiwanego przez Centaurów, skąd Jazon z Argonautami wyruszył po złote runo. Wspaniała zabawa, widoki – spacer po wyspie gdzie nakręcono film Mamma Mia, wizyta na plaży KOUKOUNARIES z mieniącym się piaskiem – czas wolny na kąpiele w lazurowych wodach zatoki. Podczas rejsu zabawy przy lokalnej muzyce, nauka regionalnych tańców – w cenie!!!

Dzień 10: śniadanie, ostatnie zakupy na drogę powrotną, wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 11: Przyjazd do miejsca zbiórki w godzinach popołudniowych.

 

CENA ZAWIERA:

 • przejazd autokarem – klimatyzacja, WC, dvd
 • 8 x nocleg w hotelu ***– pokoje 3/4 os z łazienkami
 • wyżywienie FB – 3 x dziennie – śniadanie Bufet + obiad, kolacja serwowane  + bar sałatkowy
 • napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
 • opieka pilota oraz przewodnik miejscowy
 • opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców
 • koszt biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i realizacji programu
 • program turystyczny wg opisu
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • podatek Vat, TFG, TFP

UWAGA: pilot oraz przewodnik mogą zmieniać kolejność zwiedzanych obiektów

 • Istnieje możliwość dofinansowania obozu z zakładu pracy rodziców!

WPŁATA ZALICZKI 500,00 – GWARANCJĄ MIEJSCA NA LIŚCIE!!!

 

TERMIN: 30.06 – 10.07.2024

CENA: 2 690 zł/os + 100 EUR