Ukraina – Bukovel

Ukraina – Bukovel

Ośrodek narciarski Bukovel jest usytuowany na trzech górach, dzięki czemu kompleks narciarski ma 65 km tras o wszystkich poziomach trudności, o długości od 300 do 2350 m i spadku od 40 do 285 m. Trasy przebiegają po stokach specjalnie wyposażonych w podłoże trawiaste, armatki śnieżne i osłony przeciwsłoneczne. Trzy stoki są oświetlone. Jednocześnie na stokach kompleksu może jeździć do 15000 osób. 16 wyciągów ma łączną przepustowość 34700 osób na godzinę (13 krzesełkowych, 1 talerzykowy, 2 multiwindy). W ośrodku działa szkoła narciarska i snowboardowa Bukovel Ski School.

Kasimir Hotel Resort*** –  położony jest w centrum ośrodka narciarskiego, posiada bezpośredni dostęp do stoków narciarskich windą, która pozwala na opuszczenie hotelu i natychmiastową jazdę na nartach. Czekają na Ciebie nowoczesne pokoje z przepięknym widokiem na Karpaty. Goście ośrodka znajdą tu wygodne pokoje, restaurację, basen, saunę i oczywiście przyjazną atmosferę.

Pokoje hotelowe wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Każda z nich obejmuje łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów.

Hotel oferuje wyżywienie śniadania i obiadokolację

Dodatkowo hotel oferuje: podgrzewany basen i saunę stworzoną według wszystkich zasad łaźni fińskich.

Dla wygody  gości Kasimir Resort Hotel wyposażony jest w pomieszczenie na sprzęt narciarski, w którym znajdują się szafki do odpowiedniego przechowywania i pielęgnacji sprzętu narciarskiego.

Wyciąg narciarski Bukovel 7 oddalony jest od obiektu o 200 metrów i zapewnia łatwy dostęp do hotelowej przechowalni sprzętu narciarskiego.

ŚWIADCZENIA:

–  5 noclegów w hotelu *** –  pokoje 2,3 os z łazienkami, TV Sat, balkon,

–  strefa wellness: podgrzewany basen i sauna fińska

–  śniadania w formie bufetu i obiadokolacje

–  przechowalnia sprzętu narciarskiego

–  transport autokarem – wc, klimatyzacja, barek, dvd

–  opieka pilota

CENA NIE ZAWIERA:

  • NARCIARSKIEGO – ok. 35 zł/os Signal Iduna – KL 10 000 EUR + CP (choroby przewlekłe) + SZ (sporty zimowe) + NNW 15 000 PLN + opieka covidowa według warunków ubezpieczenia
  • taksa klimatyczna płatna na miejscu
  • Karnet Narciarski Bukovel: 3 dni (8:30-19:30) – 2 900 UAH

 

TERMIN: 20-25.02.2022

CENA: 1 599,00/os

(cena skalkulowana dla grupy 40 os)