Hotel Gołębiewski – Karpacz

Hotel Gołębiewski w Karpaczu

 

HOTEL GOŁĘBIEWSKI W KARPACZU

Położony jest na wysokości około 800 m n.p.m. u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy – Śnieżki. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę gór jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

ATRAKCJE HOTELOWE

Bogata oferta atrakcji hotelowych takich jak: Park Wodny Tropikana (kompleks basenów, saun, jacuzzi i zjeżdżalni), Kręgielnia, Salon Gier, Klub Nocny, Klub dla Dzieci, Scena Teatralna pozwoli na fantastyczne spędzenie czasu. Stanowi on doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku dla gości indywidualnych z rodzinami, a także konferencyjno – biznesowych.

POKOJE I APARTAMENTY

Obiekt dysponuje 880 pokojami – część z nich to apartamenty i pokoje typu studio.

Doba hotelowa trwa od 15.00 w dniu przyjazdu do 12.00 w dniu wyjazdu.

Bezprzewodowy internet jest dostępny w Restauracji Zielonej, Restauracji Czerwonej, Kawiarni Patio oraz w Klubie dla Dzieci.

KLUB DLA DZIECI

Codziennie poranki bajkowe dla najmłodszych. Sala z zabawkami, mini basenem z kulkami, kształtkami rehabilitacyjnymi, tablicami, kolorowymi pufami, miejscem do rysowania.

Moderowane zajęcia plastyczne i techniczne dla dzieci codziennie w godzinach od 9.00 do 17.00. Organizujemy również w wybrane dni zajęcia kulinarne w Sali dla Dzieci na poziomie 7.

Dzieci do lat 5 zapraszamy pod opieką osób dorosłych.