Hotel Unicornis – Eger

Hotel Unicornis – Eger

Hotel Unicornis został zbudowany pod koniec lat 60. XX wieku i został otwarty 3 października 1969 r. To, co było przed nim, jest pewne: tu stała ogromna synagoga, która została otwarta 18 września 1913 r.

Hotel Unicornis w Egerze znajduje się w odległości krótkiego spaceru od najważniejszych zabytków miasta, muzeów, centrów rozrywki i restauracji. Dwie minuty spacerem stąd jest serce Egeru, plac Dobó. Dla tych, którzy szukają spokoju, pobliski Ogród Arcybiskupi oferuje miejsce do wypoczynku. Popularna plaża termalna w Egerze znajduje się tuż obok parku, 500 metrów od hotelu.

Hotel posiada 39 nowocześnie wyposażonych pokoi (3 pokoje jednoosobowe, 30 dwuosobowych, 4 trzyosobowe, 2 apartamenty) dla maksymalnie 83 osób. Z wyjątkiem 2 pokoi jednoosobowych i 1  pokoju trzyosobowego wszystkie pozostałe są klimatyzowane, wyposażone w prysznic, toaletę, suszarkę do włosów, telefon, minibar i telewizję satelitarną LED.

Usługi konferencyjne
Hotelowa klimatyzowana sala konferencyjna wyposażona w nowoczesną technologię może pomieścić do 83 osób. Hotel organizuje konferencje, szkolenia, prezentacje produktów, szkolenia i inne spotkania biznesowe.

Restauracje
Restauracja Unicornis to gustownie urządzona, klimatyzowana restauracja odpowiednia na imprezy do 120 osób. Prowadzony przez znanych szefów kuchni, jest bogaty wybór menu i bufetów, a także wydarzeń gastronomicznych i innych. muzyka na żywo jest dostępna na życzenie. W holu hotelu znajduje się przytulny bar-kawiarnia i taras dla maksymalnie 20 osób.

Inne usługi
Dostępna jest obsługa pokoju, sauna, masaż, wypożyczalnia rowerów, organizacja programu, sejf hotelowy, strzeżony, zamknięty parking.

 

Terminy i ceny na zapytanie