O firmie

O firmie

2 4 lata doświadczenia

Centrum Turystyki Veneto Poland

zostało założone w 1997 roku przez Witolda Skucińskiego.

Lata pracy na rynku turystycznym pozwoliły nam za zdobycie dużego doświadczenia, które owocuje wysoką jakości usług. Obecnie posiadamy 3 oddziały naszej firmy, znajdują się one w Mielcu,  w Tarnobrzegu i w Tarnowie.

Nasze biuro w Tarnobrzegu to biuro Travelplanet.

Jesteśmy koncesjonowanym biurem podróży. Posiadamy Zezwolenie Marszałka Podkarpackiego na Działalność Gospodarczą w zakresie Organizowania Imprez Turystycznych na całym świecie. Posiadamy wszelkie koncesje i zabezpieczenia zgodnie z wymogami ministerstwa.

Nasza Specjalizacja

Specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów dla, firm, instytucji, zakładów pracy oraz szkół.

– Na zamówienie grup od kilkunastu lat organizujemy wyjazdy: motywacyjne, integracyjne, konferencyjne, szkolenia wycieczki pracownicze i szkolne.

– Oferujemy wczasy, kolonie, zielone szkoły, obozy sportowe i młodzieżowe w lecie oraz w zimie.

– Słoneczne wakacje przez cały rok to nasza sprawdzona oferta wypoczynku i zwiedzania w pięknym słońcu zimą.

Przez kilkanaście lat naszej działalności zyskaliśmy duże grono zadowolonych klientów, którzy wracają do nas ciągle co jest chyba najlepszą rekomendacją naszego biura. Staliśmy się marką dobrze rozpoznawalną i budzącą zaufanie. Wszystkie nasze oferty tworzymy na zamówienie klienta. Inaczej mówiąc, proponujemy produkty „szyte na miarę” oczekiwań i możliwości naszych klientów – turystów indywidualnych, jak i grup. Mamy nadzieje, że również Państwo dołącza do grona naszych zadowolonych klientów.

Działalność agencyjna

Zajmujemy się również współpracą z największymi, godnymi zaufania touroperatorami na rynku turystycznym. Rzesza zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja!

Macie Państwo wymarzony kierunek wakacyjny? A może nie potraficie zdecydować, w którym miejscu chcecie spędzić urlop? Z miłą chęcią pomożemy!

W naszym biurze podróży możecie Państwo skorzystać również z szerokiej oferty wakacji first oraz last minute. Bezpieczeństwo podróży i komfort wypoczynku możliwy jest dzięki temu, że współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi touroperatorami. Każdy z nich posiada niezbędne, dla prowadzenia działalności turystycznej, licencje i ubezpieczenia. Naszymi partnerami są m.in. Itaka, Grecos, Exim Tours, Sun Fun,  Best Reisen group i inni.

Ponad to zajmujemy się również sprzedażą biletów autokarowych, lotniczych oraz promowych.

W naszym biurze podróży możecie Państwo liczyć na doradztwo ze strony życzliwych i wykwalifikowanych konsultantów. Przedstawimy nasze propozycje wczasów egzotycznych i wakacji w pobliskich krajach, pomożemy w wyborze najlepszego wakacyjnego kierunku i eleganckiego hotelu, w końcu udzielimy przydatnych wskazówek odnośnie pobytu w konkretnym kraju. Zapraszamy!

Nasze Atuty

  • 24 – letnie doświadczenie
  • pasja i kreatywność
  • indywidualne podejście do klienta
  • gwarantowana jakość świadczeń.
  • niezawodność, uczciwość i rzetelność