OM Bułgaria

Obóz Młodzieżowy 12-18 lat

Bułgaria – Złote Piaski

Bułgaria jest niezwykle atrakcyjnym i gościnnym krajem. Fascynujące krajobrazy, wspaniałe góry, czarnomorskie kurorty ze złotymi plażami, malownicze miasteczka i klasztory oczarują każdego przybysza.

ZAKWATEROWANIE HOTEL CARNIVAL ***  z basenem  – w Złotych Piaskach nieopodal centrum kurortu. Hotel położony ok. 250 m od plaży, restauracja, lobby bar, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, WiFi bezpłatne w holu recepcji, boisko sportowe – siatkówka, mini piłka nożna, odkryty basen kąpielowy, bezpłatne leżaki i parasole przy basenie (ilość ograniczona)

Zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych z łazienkami, TV Sat, lodówka, klimatyzacja i balkon.

 

Program:
1 dzień: Zbiórka uczestników. Wyjazd. Przejazd tranzytowy przez Słowację, Węgry, Rumunię. Podczas przejazdu krótkie postoje i jeden dłuższy na posiłek.
2 dzień: Przyjazd do Złotych Piasków. Zakwaterowanie w Hotelu ***. Obiad. Spacer po miasteczku na plaże. Kolacja. Nocleg

3 – 8 dzień: Śniadanie. Obiad. Kolacja. Nocleg

Wypoczynek, plażowanie, kąpiele słoneczne i morskie, liczne atrakcje, wycieczki:

 • Bałcik i Kaliakra – Przejazd do Bałcziku nazywanego Białym Miastem. Zwiedzanie: Ciche Gniazdo – letnia rezydencja rumuńskiej królowej Marii, ogród botaniczny z 3 tysiącami gatunków roślin, w tym 250 gatunkami kaktusów. Ogród ten jest drugim, co do wielkości ogrodem w Europie. Przejazd i spacer po malowniczym przylądku Kaliakra, monumentalnych klifach, gdzie w najdalej wysuniętym punkcie mieściła się w średniowieczu potężna twierdza.
 • Warna – największy port bułgarski, park nadmorski, letnia stolica kraju – klasztor Aładża – wykuty w skale w XIII w. Termy rzymskie i bazar turecki. Katedra Zaśnięcia Bogurodzicy. Mauzoleum Władysława Warneńczyka.

 

9 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie do godziny 9:00. Zakupy na powrót. Wyjazd w drogę powrotną przez Rumunie, Węgry, Słowację. Przerwy co 3-4 godz.

10 dzień: Przyjazd do Polski w godz. przedpołudniowych.

 

ŚWIADCZENIA:

 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, dvd)
 • 7 noclegów – hotel*** – pokoje 3 os z łazienkami, TV Sat, klimatyzacja
 • Wyżywienie – all inclusive młodzież – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu + przekąski popołudniowa, napoje: woda, soki 8:00-22:00
 • taksa klimatyczna na miejscu
 • 2 wycieczki w cenie imprezy: Varna, Bałcik i Kaliakra
 • opieka pilota – przewodnika
 • ubezpieczenie KL + NNW
 • opieka wykwalifikowanej kadry
 • podatek Vat, TFG/TFP

 

CENA NIE ZAWIERA: KAUCJA: 20 EUR/osoba pobyt!!!

UWAGA: Pilot może zmieniać kolejność realizacji programu.

TERMIN: 16-25.07.2023  

CENA: 2 099,00 + 60 EUR – Sprzedany 

 

WPŁATA ZALICZKI 500,00/os do 30.11.2022 – GWARANCJĄ MIEJSCA NA LIŚCIE!!!

Biuro Veneto – Poland : 17 7885222

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA OBOZU Z ZAKŁADU PRACY RODZICÓW