OM w Neum Chorwacja – Bośnia i Hercegowina

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W NEUM: 14-18lat

CHORWACJA – BOŚNIA I HERCEGOWINA

WYCIECZKI W CENIE!!!

Neum to małe miasteczko położone na wschodnim wybrzeżu morza adriatyckiego. Łagodny śródziemnomorski klimat, bajkowe pejzaże, inspirujące egzotyczne widoki. Bośnia i Hercegowina posiada zaledwie kilkukilometrowy dostęp do morza, w jednej miejscowości – Neum. Podobnie jak chorwackie, nadmorskie miejscowości, Neum wkomponowane jest w malowniczy, górzysty krajobraz. W samym Neum znajduje się wiele niedrogich sklepów (strefa wolnocłowa), uroczych tawern i barów, w których serwuje się doskonałą bałkańską kuchnię. Neum słynie z czystych kamienisto – żwirkowych plaży, przy których znajdują się zarówno wielkie luksusowe hotele, prywatne apartamenty jak i rodzinne pensjonaty. Warto jednak zatrzymać się tu na dłużej.

Program:

1 dzień: Zbiórka uczestników ok godz. 12:00. Wyjazd, przejazd Chorwacji – Bośni i Hercegowiny.

2 dzień: Przejazd do Neum. Zakwaterowanie w Hotelu ***. Obiad i kolacja. Nocleg.

3-8 dzień: Śniadanie, obiad i kolacja. Plażowanie i wypoczynek. Nocleg.

Podczas pobytu dwie wycieczki:

MEDJUGORIE i MOSTAR– Przejazd do Mostaru – krótkie zwiedzanie miasta – XVIw. Kamienny Stary Most zburzony przez Chorwatów podczas wojny w 1993. Odbudowany wspólnym wysiłkiem mieszkańców miasta w 2004r. Miasteczko tygiel kulturowy i niesamowity orientalny charakter. Przejazd do Medjugorje – miejsce objawień Maryjnych: Kościół św. Jakuba oraz Góra Objawień.

– DUBROWNIK – Perła Adriatyku – wpisany na listę UNESCO – zwiedzanie tego przepięknie położonego, średniowiecznego miasta: Pałac Rektorów, Katedra NMP, kościół św. Błażeja, studnia Onufrego – zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym, czas wolny na najlepsze lody w Dalmacji J

– KORČULA  – przejazd do Orebič i Rejs statkiem na Korčulę – „Mały Dubrownik” – wyspę gdzie prawdopodobnie urodził się Marco Polo – spacer po miasteczku z wąskimi uliczkami.

9 dzień: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną.

10 dzień: Przyjazd w godzinach południowych.

 

Hotel Zenit *** – nowoczesny obiekt, położony nad samym morzem, przy plaży, w otoczeniu zieleni. Hotelowa restauracja serwuje wyśmienite, urozmaicone posiłki – kuchni dalmatyńskiej i regionalnej. Do dyspozycji uczestników: kryty basen ze słodką wodą (wymiary: 25mx12m), restauracja, kawiarnia, bar kawowy, cukiernia, piekarnia, sala TV, korty tenisowe, kompleks boisk sportowych (siatkówka, koszykówka, piłka nożna), bilard, siłownia, sauna, codzienne animacje i dyskoteki.

Plaża publiczna, długa, wydzielona część dla gości hotelu, piaszczysto – żwirkowa, platformy i skałki, mały pomost, zalecane obuwie ochronne, ok. 50 m od hotelu, zejście schodami lub winda; parasole i leżaki płatne

 

ŚWIADCZENIA:

 • przejazd autokarem – klimatyzacja, wc, video, barek
 • 7 x nocleg – Hotel Zenit *** w Neum – pokoje 3,4 – osobowe z łazienkami,
 • 7 x śniadanie i 7 x obiad i 7 x kolacja – zgodnie z programem
 • opieka pilota – przewodnika
 • opieka wykwalifikowanej kadry
 • Koszt biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz kosztów realizacji programu
 • Przewodnik miejscowy w Dubrowniku
 • ubezpieczenie KL i NNW
 • podatek Vat, TFG/TFP

UWAGA:

 • pilot oraz przewodnik mogą zmieniać kolejność zwiedzanych obiektów
 • cena nie zawiera napoi do obiadokolacji za wyjątkiem wody
 • Istnieje możliwość dofinansowania obozu z zakładu pracy rodziców!
TERMIN: 19-28.07.2024

CENA: 2 490,00/os + 100 EUR

 • WPŁATA ZALICZKI 490,00 – GWARANCJĄ MIEJSCA NA LIŚCIE!!!