Włochy Pinzolo Hotel Centro Pineta

WŁOCHY – PINZOLO

HTL Centro Pineta Family Hotel & Wellness ***+

PINZOLO, MADONNA DI CAMPIGLIO, DOLOMITI DI BRENTE

Madonna di Campiglio i Pinzolo to najbardziej znane trasy w zachodnich Dolomitach, dochodzą do wysokości 2443 m (Passo Groste). W Pinzolo trasy dochodzą do wysokości 2101 m n.p.m ( Doss Del Sabion). Około 120 km tras wraz z Folgaridą/ Marillevą tworzą największą karuzelę narciarską po tej stronie gór. Trasy są bardzo dobrze przygotowane, zaśnieżane i różnorodne. Nowoczesne wyciągi mogą przewieźć około  30 000 tyś. narciarzy w ciągu godziny. 18 wyciągów jest połączonych czerwonymi, czarnymi i niebieskimi trasami. Większość naśnieżanych tras daje gwarancję dobrego szusowania również w kwietniu.

Ośrodek Centro Pineta***+ oferuje eleganckie pokoje oraz centrum odnowy biologicznej z pokojem relaksacyjnym i prysznicami terapeutycznymi. Ten rodzinny hotel położony jest w miejscowości Pinzolo i szczyci się ogrodami o powierzchni 3000 m². Hotelowe pokoje obejmują telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, radio oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Obiekt Centro Pineta Family Hotel & Wellness dysponuje nowym centrum odnowy biologicznej, które obejmuje basen, saunę i wannę z hydromasażem. Goście mogą zrelaksować się na leżakach w dużym ogrodzie. Hotelowa restauracja Taverna della Trisa serwuje pyszne dania kuchni regionalnej i otwarta jest nie tylko dla hotelowych Gości. Codziennie rano na miejscu podawane jest włoskie śniadanie na słodko.Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od parku przyrody Adamello Brenta. Na miejscu dostępny jest parking.

ŚWIADCZENIA:

  • 5 noclegów w hotelu ***
  • pokoje 2,3,4 os z łazienkami, TV
  • centrum odnowy biologicznej: basen, sauna* zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi
  • śniadania w formie bufetu
  • obiadokolacje serwowane w tym dwie tematyczne

SKI PASS 5 –dniowy SUPERSKIRAMA obejmujący rejony:
Pinzolo, Madonna di Campiglio, Folgarida, Marilleva, Tonale, Paganella

CENA NIE ZAWIERA:

* napoi do obiadokolacji
* ubezpieczenie narciarskie: KL do wys. 20 000 EUR i NNW 15 000 PLN, ratownictwo do 7000 EUR, OC 30 000 EUR, BP 3000 PLN

– SIGNAL IDUNA S. A. – koszt od 60,00/os

* taksa klimatyczna płatna ma miejscu- 1,50 EUR/os/dzień

* duże zniżki dla dzieci z 2 os. dorosłymi w pokoju

* Wyciągi Narciarskie zastrzegają sobie możliwość dopłat energetycznych !!!

* Wpłata zaliczki w wysokości 100 EUR/os do 30.09.2022 gwarantuje cenę

 

TERMIN: 11-16.12.2022

CENA: 465 EUR/os  – SUPERSKIRAMA