Włochy Pinzolo Hotel Centro Pineta

WŁOCHY – PINZOLO

HTL Centro Pineta Family Hotel & Wellness ***+

PINZOLO, MADONNA DI CAMPIGLIO, DOLOMITI DI BRENTE

Madonna di Campiglio i Pinzolo to najbardziej znane trasy w zachodnich Dolomitach, dochodzą do wysokości 2443 m (Passo Groste). W Pinzolo trasy dochodzą do wysokości 2101 m n.p.m ( Doss Del Sabion). Około 120 km tras wraz z Folgaridą/ Marillevą tworzą największą karuzelę narciarską po tej stronie gór. Trasy są bardzo dobrze przygotowane, zaśnieżane i różnorodne. Nowoczesne wyciągi mogą przewieźć około  30 000 tyś. narciarzy w ciągu godziny. 18 wyciągów jest połączonych czerwonymi, czarnymi i niebieskimi trasami. Większość naśnieżanych tras daje gwarancję dobrego szusowania również w kwietniu.

Ośrodek Centro Pineta***+ oferuje eleganckie pokoje oraz centrum odnowy biologicznej z pokojem relaksacyjnym i prysznicami terapeutycznymi. Ten rodzinny hotel położony jest w miejscowości Pinzolo i szczyci się ogrodami o powierzchni 3000 m². Hotelowe pokoje obejmują telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, radio oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Obiekt Centro Pineta Family Hotel & Wellness dysponuje nowym centrum odnowy biologicznej, które obejmuje basen, saunę i wannę z hydromasażem. Wszystkie zabiegi dostępne są za dodatkową opłatą. Goście mogą zrelaksować się na leżakach w dużym ogrodzie. Hotelowa restauracja Taverna della Trisa serwuje pyszne dania kuchni regionalnej i otwarta jest nie tylko dla hotelowych Gości. Codziennie rano na miejscu podawane jest włoskie śniadanie na słodko. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od parku przyrody Adamello Brenta. Na miejscu dostępny jest parking.

ŚWIADCZENIA:

 • 7 noclegów w hotelu ***
 • pokoje 2,3,4 os z łazienkami, TV
 • centrum odnowy biologicznej: basen, sauna
 • śniadania w formie bufetu
 • obiadokolacje serwowane w tym dwie temetyczne
  SKI PASS 6 –dniowy SUPERSKIRAMA obejmujący rejony:
  Pinzolo, Madonna di Campiglio, Folgarida, Marilleva, Tonale

CENA NIE ZAWIERA:

 • napoi do obiadokolacji
 • ubezpieczenie narciarskie: KL do wys. 10000 EUR i NNW
  do wys. 15 000 PLN, ratownictwo do 7000 EUR – SIGNAL IDUNA S. A. – koszt 45,00/os
 • taksa klimatyczna płatna ma miejscu- 1,50 EUR/os/dzień
 • duże zniżki dla dzieci z 2 os. dorosłymi w pokoju
 • dopłata do pokoju 1 os – 80 EUR/os

TERMIN: 31.03-07.04.2019*

CENA: 465 EUR/os

*ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA DOJAZDUMW ZLAZNOŚCI OD ILOŚCI CHĘTNYCH – INFORMACJA W BIURZE – TERMIN 30.03-08.04.2019