Włochy – Pinzolo – Hotel Denny

Włochy – Val di Sole – Narty Free ski 

Hotel Denny***

Madonna di Campiglio i Pinzolo to najbardziej znane trasy w zachodnich Dolomitach, dochodzą do wysokości 2443 m (Passo Groste). W Pinzolo trasy dochodzą do wysokości 2101 m n.p.m ( Doss Del Sabion). Około 120 km tras wraz z Folgaridą/ Marillevą tworzą największą karuzelę narciarską po tej stronie gór. Trasy są bardzo dobrze przygotowane, zaśnieżane i różnorodne. Nowoczesne wyciągi mogą przewieźć około  30 000 tyś. narciarzy w ciągu godziny. 18 wyciągów jest połączonych czerwonymi, czarnymi i niebieskimi trasami. Większość naśnieżanych tras daje gwarancję dobrego szusowania również w kwietniu.

Hotel Denny*** – Hotel z 35 pokojami znajduje się w Carisolo/Pinzolo od strony Madonna Di Campiglio. W spokojnej części Pinzolo, w pobliżu słynnego Wodospadu Nardis, 400 m od wyciągów w Pinzolo i od centrum. Do wyciągów Madonna Di Campiglio 10 minut jazdy. Pokoje z łazienkami (suszarka do włosów), balkonem, TV SAT, telefonem. W Hotelu jest winda. Do dyspozycji klientów sala restauracyjna, bar, sala gier, ping-pong, sala TV, narciarnia, sala Fitness, nowa strefa Wellness. Na dole Taverna, w której można spotykać się grupowo jak i indywidualnie. Przystanek Skibusu 50m od Hotelu. Śniadania bufet wzmocnione, obiadokolacje dwa zestawy dań do wyboru, bufet sałatkowy. Napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo. Parking bezpłatny przy Hotelu.

ŚWIADCZENIA:

  • 7 noclegów w hotelu *** – pokoje 2,3,4 os z łazienkami, TV
  • centrum odnowy biologicznej: sauna* zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi
  • śniadania w formie bufetu
  • obiadokolacje serwowane
    SKI PASS 6 –dniowy SUPERSKIRAMA obejmujący rejony:
    Pinzolo, Madonna di Campiglio, Folgarida, Marilleva, Tonale, Paganella

CENA NIE ZAWIERA:

* napoi do obiadokolacji
* ubezpieczenie narciarskie: KL do wys. 20 000 EUR i NNW 15 000 PLN, ratownictwo do 7000 EUR, OC 30 000 EUR, BP 3000 PLN – SIGNAL IDUNA S. A. – koszt od 60,00/os

* taksa klimatyczna płatna ma miejscu- ok. 1,50 EUR/os/dzień

* duże zniżki dla dzieci z 2 os. dorosłymi w pokoju

* Wyciągi Narciarskie zastrzegają sobie możliwość dopłat energetycznych !!!

* Wpłata zaliczki w wysokości 100 EUR/os do 30.09.2022 gwarantuje cenę

 

TERMIN: 11-18.12.2022*

CENA: 559 EUR/os SUPERSKIRAMA