Bułgaria – Słoneczny Brzeg

Bułgaria – Słoneczny Brzeg 

3 wycieczki w cenie 

Bułgaria jest niezwykle atrakcyjnym i gościnnym krajem. Fascynujące krajobrazy, wspaniałe góry, czarnomorskie kurorty ze złotymi plażami, malownicze miasteczka i klasztory oczarują każdego przybysza. Znana jest bułgarska gościnność, cudowne krajobrazy, znakomita kuchnia. Odnaleźć tu można wspaniałe pamiątki z bogatej historii kraju.

Słoneczny Brzeg jest uważany za najpiękniejsze kąpielisko na bułgarskim wybrzeżu, a leżący nieopodal Nessebar to perła Bułgarskiej Riwiery. Fantastyczna piaszczysta plaża osłonięta wydmami, łagodne zejście do morza, którego średnia temperatura wynosi 24°C, hotele oferujące wiele udogodnień dla dzieci i młodzieży, 2 duże parki wodne oraz ograniczony ruch samochodowy w mieście sprawiają, że jest to okolica idealna i poleca się na wypoczynek.

ZAKWATEROWANIE Compleks Hotelowy *** z basenem w Słonecznym Brzegu w drugiej linii brzegowej, w odległości 350 m od plaży, restauracja, basen, boisko sportowe, mini piłka nożna, siatkówka plażowa, estrada, animacje. Pokoje/Apartamenty z klimatyzacją, balkon, TV, lodówka, WC/prysznic.

Program:
1 dzień: Zbiórka uczestników. Wyjazd ok. godz.14:00. Przejazd tranzytowy przez Słowację, Węgry, Rumunię.

Podczas przejazdu krótkie postoje i jeden dłuższy na posiłek.
2 dzień: Przyjazd do Bułgarii do słynnego – czarnomorskiego kurortu – Słoneczny Brzeg nazywanym Las Vegas Wschodu. Zakwaterowanie od godziny 14:00 w Hotelu 3*. Obiad. Spacer po okolicy. Nocleg

3 – 9 dzień: Śniadanie w formie buferu, obiad/lunch, kolacja w formie bufetu + podwieczorek, woda mineralna do dyspozycji podczas całego pobytu. Wypoczynek na plaży, spacery, gry zespołowe, wycieczki w trakcie pobytu:

 • 2 x Starożytny NESSEBAR – Perła Bułgarii – jedno z najstarszych miast w Europie, najstarsze miasto Bułgarii, położonych na Półwyspie, wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, przepiękna starówka, kościółki i cerkwie, teatr antyczny, muzeum archeologiczne – W CENIE IMPREZY!!!
 • SOZOPOL – BURGAS – Sozopol – spacer po urokliwej starówce miasta Apollina, a dziś nazwa miasta to miasto Zbawienia – położone na skalistym cyplu, następnie odwiedzimy Burgas to czarnomorskie uzdrowisko – zobaczymy Park Nadmorski największa atrakcja Burgas – W CENIE IMPREZY!!!
 • ROPOTAMO – wycieczka połączona z rejsem statkiem po rzece Ropotamo przepływającej przez rezerwat o tej samej nazwie, zobaczymy niezwykłe formacje skalne, mokradła, okazy chronionej roślinności i ptactwo wodne, Po południu spacer po Sozopolu. Bułgarski obiad w cenie – WYCIECZKA FAKULTATYWNA – cena 25 EUR/os
 • AQUAPARK NESSEBAR/AQUAPARK ACTION – świetna zabawa i wodne atrakcje – WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Ceny biletu (10-18:00) – ok. 20 EUR/os (45 BGN), (15:00-18:00) ok. 15 EUR/os (35 BGN)

10 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie do godziny 9:00. Zakupy na powrót. Wyjazd do Polski. Przejazd przez Rumunię gdzie odwiedzimy i zobaczymy zamek słynnego Hrabiego Vlada Drakuli w Bran. Wyjazd w dalszą drogę przez Rumunię, Węgry i Słowację. Podczas przejazdu krótkie postoje i jeden dłuższy na posiłek.

11 dzień: Przyjazd do kraju w godzinach przedpołudniowych.

ŚWIADCZENIA:

 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, dvd)
 • 8 noclegów – hotel (pokoje – apartamenty 3/4/5 os.)

– z łazienkami, TV Sat, klimatyzacja

 • Wyżywienie – śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, podwieczorek,
 • taksa klimatyczna na miejscu
 • wycieczki w cenie imprezy: Nessebar, Sozopol – Burgas, zamek Bran
 • opieka pilota – przewodnika, opieka wykwalifikowanej kadry
 • ubezpieczenie KL + NNW
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, koszty realizacji programu
 • podatek Vat oraz TFG

CENA NIE ZAWIERA:                                                                                      

WYCIECZKA FAKULTATYWNA – Aquaparki od 15 EUR/os

WYCIECZKA FAKULTATYWNA – ROPOTAMO – 25 EUR/OS

UWAGA: Pilot może zmieniać kolejność realizacji programu.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA Z ZAKŁADU PRACY