Top hotel Praga

Top Hotel **** – Praga

TOP HOTEL Praha **** to hotel całkowicie wyjątkowy ze względu na zakres usług. Oferuje zakwaterowanie w ponad 800 pokojach i apartamentach, mogących pomieścić do 5000 miejsc kongresowych, restauracje i bary z kuchnią czeską i międzynarodową, catering, wellness, ogród japoński i duży parking.

Dzięki dużej pojemności, dobrej dostępności do centrum miasta i szerokiemu wachlarzowi usług TOP HOTEL Praha **** jest idealnym miejscem do organizacji kongresów, konferencji i szkoleń, a także wesel, imprez sportowych, imprez i koncertów, i oczywiście dla turystyki indywidualnej i zorganizowanej.

TOP HOTEL Praha oferuje swoim gościom rozległe możliwości wygodnego zakwaterowania – w sumie 810 pokoi z następujących typów: standardowe , executive , Superior , Suite , biznesowe apartament i apartament prezydencki .

W hotelu znajdują się również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zakwaterowanie zwierząt domowych jest możliwe za opłatą.

Przechowalnia bagażu jest bezpłatna. Dla własnego bezpieczeństwa możesz bezpłatnie przechować swoje kosztowności w hotelowym sejfie. Pralnia na życzenie.

TOP HOTEL Praha ma do Państwa dyspozycji 5 restauracji i 3 bary, w których goście mogą delektować się kuchnią czeską i międzynarodową. Restauracja gwarantuje prawdziwe doznania kulinarne i oczywiście można je wykorzystać do organizacji imprez firmowych lub prywatnych uroczystości.

Termin na zapytanie 

Cena od: 22 EUR/os/noc

z wyżywieniem: śniadania