Haliaetum – Słowenia

Słowenia – Dojazd własny

Hotel Haliaetum**** – Izole 

Izola to zabytkowe miasteczko i jednocześnie największy port rybacki w Słowenii. Cieszy się dużą popularnością wśród turystów. Wąskie, kręte uliczki starego miasta, położonego na niewielkiej wyspie, zabytkowe domy i piękny ratusz tworzą wyjątkowy klimat.

Ośrodek San Simon słynie z wyjątkowej lokalizacji w zatoce morskiej i słonecznej oraz w pobliżu rybackiej miejscowości Izola. Z tego powodu jest doskonałą bazą wypadową do niezapomnianych wrażeń przez cały rok. Izola słynie z bogatego dziedzictwa kulturowego, tradycji Istrii i uroczego zaplecza z winnicami i gajami oliwnymi.

Hotel Haliaetum oferuje 52 komfortowe pokoje. Wszystkie pokoje posiadają prysznic, suszarkę do włosów, balkon, klimatyzację, telefon, telewizję satelitarną, mini bar, Wi-Fi.

W ośrodku znajduje się odnowiony basen z podgrzewaną wodą morską, mała sala fitness (16 m2), częściowo odnowiona restauracja z widokiem na morze, kącik komputerowy oraz Wellness & Spa w hotelu Mirta,

Na zewnątrz znajduje się  odnowiona restauracja i bar na świeżym powietrzu, odnowiona zjeżdżalnia, plac zabaw, boisko do siatkówki, minigolf i korty tenisowe. W pobliżu znajduje się park archeologiczny.

Cała oferta i usługi związane z restauracją, pokojami, recepcją, miniklubem i plażą zaaranżowane są dla segmentu rodzinnego. Nowa fala wrażeń czeka na Ciebie w kurorcie San Simon.

Termin na zapytanie 

Cena od: 50 EUR za osobę za noc ze śniadaniem