Leonardo – Albania

Albania – Dojazd własny

Hotel Leonardo ****

Hotel Leonardo to jeden z najsłynniejszych i najczęściej odwiedzanych hoteli w okolicy plaży Durresi, w którym najlepsza obsługa i komfortowe środowisko łączą się w celu zapewnienia wysokiej jakości turystyki. Hotel posiada ponad 300 miejsc noclegowych w doskonałych warunkach.

Hotel oferuje: 107 pokoi, w tym 14 apartamentów z TV, telefonem, mini barem, prysznicem, pomieszczeniem usługowym, balkonami.

Restauracja oferuje najlepsze dania kuchni włoskiej i oczywiście to, co najlepsze w naszej tradycyjnej kuchni. Wina: albańskie, włoskie, francuskie, macedońskie, hiszpańskie do każdego wyboru. Restauracja hotelowa przeznaczona jest dla wszystkich Gości ceniących elegancką atmosferę i doskonały smak potraw. Możena w niej spróbować znanych na całym świecie przepisów, a także skosztować typowych dań kuchni włoskiej i tradycyjnej kuchni Albańskiej. Jest jednak cecha szczególna, która zachwyci gościa tak samo jak pięknie podane jedzenie, a jest nią taras z widokiem na morze.

Siłownia hotelowa jest przeznaczona do wyłącznego użytku gości Hotelu Leonardo i jest otwarta od 6:00 do 22:00.

Przestronna piaszczysta plaża jest idealna dla dzieci i dorosłych. Plaża znajduje się zaledwie 30 metrów od hotelu, ładnie urządzona i dobrze wyposażona, zgodnie ze standardami najsłynniejszych plaż świata.

Dla tych, którzy lubią relaksować się na leżakach owiniętych dużymi miękkimi ręcznikami, ochłodzić się pod parasolem i pływać w krystalicznie czystym morzu, plaża jest po prostu najlepszym wyborem w ciągu dnia.

Terminy na zapytanie 

Cena od: 40 USD za osobę za noc z wyżywieniem: śniadania i obiadokolacje