Salinera – Słowenia

Słowenia – Dojazd własny 

Hotel Salinera ***/**** – Strunjan

Hotel Salinera otoczony jest lasem sosnowym i bujną śródziemnomorską roślinnością. Dysponuje krytym i odkrytym basenem z wodą morską oraz centrum odnowy biologicznej Syra, w którym można skorzystać z różnorodnych zabiegów kosmetycznych i masaży. Skorzystaj z tradycyjnych metod leczniczych i zrelaksuj się na łonie natury, w otoczeniu pięknego Parku Bioenergii. Salinera jest również idealną bazą wypadową do spacerów i wycieczek, zwiedzania doliny Strunjan i rezerwatu przyrody.

Hotel Salinera posiada 101 pokoi. Hotel składa się z dwóch części: starszej i nowszej, zbudowanej w 2006 roku. Wszystkie pokoje posiadają łazienki wyposażone w prysznice. We wszystkich pokojach można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Goście hotelowi mogą bezpłatnie korzystać z parkingu hotelowego.

Plaża i baseny

Plaża przeznaczona jest dla gości hotelu, apartamentów i Vila Maia, a także gości z zewnątrz. Leżaki i parasole są dostępne za opłatą. Odkryty basen składa się z dużego basenu i brodzika dla małych dzieci. W hotelu Salinera znajduje się kryty basen z dwoma mniejszymi i basen dla dzieci. W kompleksie znajdują się również sauny, basen z zimną wodą oraz strefa wypoczynkowa z leżakami.

Rozrywka i rekreacja
Salinera Bioenergy Resort dzięki swojemu położeniu zapewnia wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Nasz ośrodek oferuje bogaty program sportowo-rekreacyjny, pływanie i medytację, które pomagają naszym gościom poprawić samopoczucie fizyczne i psychiczne. W naszym kąciku dziecięcym Wasze dzieci będą się bawić pod czujnym okiem profesjonalnych animatorów Salinera Resort.

Park Energetyczny Salinera
Salinera Bioenergy Resort otoczony jest kolorem zielonym. Ten kolor wzmacnia psychiczną dynamikę, wzmacnia inteligencję emocjonalną i symbolizuje przebudzenie. W otoczeniu przyrody, wśród sosen, śródziemnomorskich roślin i traw, znajduje się 12 punktów energetycznych.

Przyjazny dla rowerzystów
Normy rowerowe są wdrażane w celu polepszenia usług oferowanych turystom rowerowym, zdobycia ich zaufania i zwiększenia rozpoznawalności wśród rowerzystów rekreacyjnych, z długoterminową perspektywą poprawy potencjału marketingowego w tym sektorze sportu. Hotel Salinera uzyskał certyfikat „hotel przyjazny rowerzystom” w kategorii jednośladów. Spełnia wymagania rowerzystów w zakresie jakości i dostępnych usług.

Terminy na zapytanie 

Cena od: 50 EUR za osobę za noc ze śniadaniem