Hotel Benica

Hotel Benica*** – Benesov

Ten nowoczesny hotel i znajdująca się w nim popularna restauracja są usytuowane w niewielkim przyjemnym miasteczku Benesov, 40 km na południowy wschód od Pragi. W okolicy znajduje się słynny zamek Konopiszte.

Zamek był ostatnią rezydencją arcyksięcia Franciszka Ferdynanda Habsburga, którego zabójstwo w Sarajewie doprowadziło do wybuchu pierwszej wojny światowej. Zamek jest jednym z najbardziej znanych, popularnych, ale także najpiękniejszych zabytków w okolicy. Każdego roku odwiedzają go tłumy turystów.

 

W  hotelu znajduje się kilka rodzajów pokoi. Zdecydowana większość to pokoje dwuosobowe. Dostępne są łóżka pojedyncze lub łóżka pojedyncze z oddzielnymi materacami.

Każdy pokój wyposażony jest w roletę okienną, która pozwala na całkowitą ciemność i spokój w pomieszczeniu, co znacząco sprzyja niezakłóconemu wypoczynkowi.

Do wszystkich pokoi można dostać się windą lub schodami.

Okolica jest popularnym miejscem wśród miłośników gry w golfa, a piękno tutejszej przyrody sprawia, że można się tu także zrelaksować.

Z obiektu można bez problemu dojechać do najbliższej drogi prowadzącej do Pragi. Na terenie obiektu znajduje się także tradycyjna trattoria i pizzeria, którą chętnie odwiedzają zarówno lokalni mieszkańcy, jak i turyści.

Termin na zapytanie 

Cena od: 25 EUR/os/noc

z wyżywieniem: śniadania