Bajeczna Tajlandia

Bajeczna Tajlandia

Program:

1 dzień : WARSZAWA

Zbiórka uczestników. Wylot do Bangkoku.

2 dzień:  BANGKOK                                                                                     

Przylot do Bangkoku, zakwaterowanie w hotelu**** Radisson, śniadanie, czas wolny na odpoczynek. Wyjazd na obiadokolacje do Sky Tower Restaurant, najwyższy budynek w Tajlandii. Nocleg.

3 dzień : BANGKOK

Śniadanie w hotelu. Ok. godz. 09:00 rozpoczniemy zwiedzanie Bangkoku. W programie m.in.: Świątynia Leżącego Buddy (znajduje się w niej największy w Bangkoku posąg Buddy o długości 46 m); Świątynia Szmaragdowego Buddy (najważniejsze sanktuarium religijne kraju); Pałac Królewski (historyczna siedziba królów Tajlandii). Świątynia Wat Traimit (posąg 5,5 tony zrobiony jest w całości ze złota) Świątynia Wat Suhat (Kompleks świątynny słynie ze wspaniałych fresków i otaczających ją pagód chińskich). Następnie przejazd do Galerii Biżuterii. Kolacja-rejs na statku po rzece Chaophraya. Wieczorem przejazd na zakupy na Patpongu – nocnym targu i „ulicy rozrywki”. Nocleg.

4 dzień : BANGKOK – KOH CHANG

Śniadanie, wykwaterowanie ok. 9:00 godz  i przejazd na wyspę KOH CHANG ( ok. 6 godz z przerwą na posiłek). Zakwaterowanie w hotelu **** , czas wolny. Nocleg.

5-9 dzień : KOH CHANG

Śniadania, plażowanie. Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych. Nocleg.

10 dzień:  KOH CHANG – PATTAYA

Śniadanie, wykwaterowanie ok. 8 godz. Przejazd do Pattaya. Zakwaterowanie, w holetu**** A-One Royal. Od 13:00 do ok. 17:00 godz zwiedzanie OGRÓDU TROPIKALNEGO „NONG NOOCH”. Jest to wielka posiadłość z ogrodami zajmującymi powierzchnię prawie 400 ha, położona 20 km na południe od Pattayi. W malowniczej scenerii, wokół sztucznego jeziora położone są: oranżeria orchidei, ogród kaktusów, kolekcja drzew bonsai, park palmowy i park w stylu europejskim oraz mini zoo. Jest tu także centrum tajskiego rzemiosla artystycznego i amfiteatr, gdzie odbywają się pokazy tradycyjnych tajskich tańców i ceremonii, sztuki tajskiego boksu, a nawet walki na słoniach. Największym powodzeniem również cieszy się półgodzinny występ słoni. Powrót do Hotelu, czas wolny. Noclegi

11-13 dzień: PATTAYA

Śniadania, plażowanie, Około godz 19:00 przejazd do słynnego w Azji i na cały świat przedstawienia „Alcazar”. Grupa ponad sześćdziesięciu tancerek transwestytów, w przepięknych kolorowych kostiumach tworzy niezapomnianą rewię. Na scenie są prezentowane przeboje z musicalli i nie tylko. Gra świateł i choreografia sprawia, ze całość jest bardzo przyjazna w odbiorze. Po przedstawieniu można sfotografować sie z uczestnikami rewii. Czy dla dzieci, czy dla dorosłych, wieczór spędzony w kabarecie na zawsze pozostanie w pamieci.  Możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej.  Noclegi.

14 Dzień:  PATTAYA –BANGKOK

Śniadanie, czas wolny, możliwość wykupienia wycieczki fakultatywnej.  Wykwaterowanie i przejazd na lotnisko w Bangkoku. Wylot do kraju.

Cena zawiera:

 • przelot z Warszawy do Bangkoku
 • zakwaterowanie zgodnie z programem;
 • śniadania; 2x obiadokolacje,
 • transfery zgodnie z programem,
 • wycieczki zgodnie z programem;
 • bilety wejściowe do zwiedzanych obiektów;
 • usługi lokalnych pilotów z jęz. angielskim;
 • opiekę polskiego pilota

 

Cena nie zawiera:

 • obiadów; kolacji;
 • zwyczajowych napiwków dla kierowców i lokalnych pilotów
 • wydatków osobistych i innych kosztów nie ujętych w programie;