Zielona Szkoła – Krynica Zdrój

Zielona Szkoła – Krynica Zdrój 

Krynica Zdrój – zwana jest „perłą polskich uzdrowisk” ze względu na występowanie w okolicy bogatych złóż wód mineralnych oraz borowin. Jest uzdrowiskiem o światowej sławie z bogatą ofertą kulturalno – rozrywkową m.in. Festiwalem im. Jana Kiepury. Położona jest na skraju Beskidu Sądeckiego w malowniczych dolinach Kryniczanki i Palenicy.

Ośrodek „Prometówka” – położony w górnej części Krynicy-Zdroju w bardzo zacisznej części uzdrowiska, malowniczym otoczeniu lasów i łąk. Oddalony od centrum o około 2 kilometry a od wyciągów narciarskich „Słotwiny” o około 1.80 km

Ośrodek doskonały dla rodzin z dziećmi.

Zakwaterowanie – Ośrodek posiada pokoje 2,3 i 4-osobowe, każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym / umywalka, prysznic, WC /, w każdym pokoju tapczaniki jednoosobowe, stolik, krzesła, szafy, półeczki. Do dyspozycji gości – plac zabaw dla dzieci, namiot letni ze stołami do ping-ponga i piłkarzykami, mini boisko do piłki siatkowej i koszykowej, szałas ogniskowy, altana z grilem, parking

Program:

1 dzień: Zbiórka uczestników 7:30 – wyjazd 8:00. Przejazd do Stróży –zwiedzanie Muzeum Pszczelarstwa. Przejazd do Krynicy. Spacer po Krynicy – Deptak i Pijalnia Wód Mineralnych – spróbujemy słynnych wód mineralnych. Muzeum Zabawek. Zakwaterowanie w Pensjonacie Prometówka – obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Wycieczka do Zakopanego (suchy prowiant na drogę). Spacer po Krupówkach – Cmentarz na Pęksowym Brzysku gdzie spoczywa Kornel Makuszyński. Wyjazd i Zjazd kolejką na Gubałówkę. Spacer po Krupówkach. Powrót do Krynicy. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Wjazd kolejką na Górę Parkową. Rajskie Ślizgawki. Zejście piesze. Powrót do pensjonatu Bryczkami. Obiad. Czas wolny w pensjonacie. Kolacja w formie ogniska z pieczonymi kiełbaskami. Nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Spacer po Uzdrowisku. Obiad. Spacer na „Słotwiny” Zajęcia w grupach. Czas wolny. Kolacja. Dyskoteka. Nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie. Śniadanie. Ogrody Biblijne w Muszynie. Wyjazd w drogę powrotna do miejsca zbiórki. Prowiant na drogę powrotną. Przyjazd w godzinach popołudniowych.

Świadczenia objęte ceną:

  • wyżywienie – pełne: (śniadania, obiady, kolacje – bardzo dobra kuchnia domowa)

Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją i kończy śniadaniem, dodatkowo suchy prowiant na Wycieczkę do Zakopanego

  • Zakwaterowanie w pensjonacie Prometówka
  • transport: autokar – klimatyzacja, wc,
  • kadra: wychowawcza
  • opieka pilota – przewodnika
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • dyskoteka
  • program kolonijny wraz z kosztami realizacji
  • Ubezpieczenia: NNW
  • Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów