Zielona Szkoła – Zakopane

ZIELONA SZKOŁA W ZAKOPANEM

Pensjonat TATRZAŃSKI GOŚCINIEC „RELAX”

ZAKWATEROWANIE: nowocześnie urządzone pokoje 2,3,4 os. o bardzo wysokim standardzie (każdy pokój posiada łazienkę wyposażoną w ręczniki, czajnik, TV, lampkę nocną, balkon). W całym pensjonacie bezprzewodowy Internet. W pensjonacie bilard, piłkarzyki, cymbergaj, duży TV, dwie sale konferencyjne z profesjonalnym nagłośnieniem oraz sprzętem audiowizualnym potrzebnym do przeprowadzenia szkoleń, salę taneczną z lustrami.Na zewnątrz w sezonie wiosenno/letnim  DUŻY BASEN Z GORĄCĄ WODĄ,  grill, leżaki, trampolina oraz trzy boiska sportowe oddalone 100m od pensjonatu.

Pensjonat znajduje się w Poroninie – 6km od Zakopanego, 3 km od Bukowiny  Tatrzańskiej.                                                                                                                                         

PROGRAM:

1 DZIEŃ: Zbiórka uczestników ok godz. 7:00 Wyjazd. Przejazd do Szczawnicy – spacer po uzdrowisku – wizyta w pijalni wód mineralnych. Przejazd do Czorsztyna – zwiedzanie zamku słynnego rycerza Zawiszy Czarnego. Przejazd do Poronina pod Zakopanym, zakwaterowanie w pensjonacie. Obiadokolacja. Nocleg.

2 DZIEŃ:  śniadanie. Przejazd do Zakopanego – spacer po Krupówkach, Pęksowy Brzystek gdzie pochowany jest Kornel Makuszyński, Gubałówka – wjazd kolejką i zjazd kolejką Butorowy Wierch. Powrót do pensjonatu. Obiad. Wizyta w termie „Bukowina”  – korzystanie z atrakcji – 2,5 godz., powrót do pensjonatu. Kolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Zakopanego – Spacer z przewodnikiem do Doliny Białego Potoku oraz Strążyska. Wizyta na Wielkiej Krokwi – gdzie rozgrywane są zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Obiad. Spacer po okolicy. Kolacja w formie ogniska z pieczeniem kiełbasek. Nocleg

4 DZIEŃ: Śniadanie. Spacer z przewodnikiem na Rusinową Polanę i Kościółek na Wiktorówkach. Powrót do Ośrodka. Obiad. Sanktuarium na Krzeptówkach – krótka wizyta. Muzeum Kornela Makuszyńskiego. Kolacja. Dyskoteka. Nocleg.

5 DZIEŃ: śniadanie. Przejazd do Zakopanego – Wizyta w Muzeum Tatrzańskim połączona z Lekcją Biologii. Spacer po Krupówkach. Powrót do Ośrodka. Obiad. Wyjazd do miejsca zbiórki. Przyjazd w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:

  • 4 x nocleg – Pensjonat Tatrzański w Poroninie
  • wyżywienie – pełne: (śniadania, obiady, kolacje–bardzo dobra kuchnia domowa)
  • Pobyt rozpoczyna się obiadokolacją i kończy obiadem,
  • transport: autokar – klimatyzacja, wc,
  • przewodnik tatrzański – 2 dni
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek
  • dyskoteka
  • program kolonijny wraz z kosztami realizacji
  • Ubezpieczenia: NNW
  • Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów