OW Łebsko

Ośrodek Wypoczynkowy koło Łeby 

Serdecznie zapraszamy Państwa do Kompleksu Wypoczynkowego  usytuowanego tuż nad brzegiem Jeziora Łebsko (ok 200 m) w miejscowości Żarnowska, w odległości 4 km od Łeby. Miejscowość położona jest w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego i idealnie nadaje się na letni urlop dla tych, którzy chcieliby odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. .

Ośrodek jest obiektem położonym na terenie czystym ekologicznie. Oferuje 106 miejsc noclegowych w 33 pokojach z łazienkami i TV.

Zapewnia  bezpłatny monitorowany parking, boiska sportowe (piłka nożna i siatkowa), plac zabaw, salę gier (bilard, tenis, piłkarzyki itd), sprzęt nagłaśniający, salę projekcyjną (TV 60 cali) ognisko, grill, namiot bankietowy (dla 50 osób, 5 x 8 m), Wi – Fi w określonych strefach. Na miejscu jest także wypożyczalnia rowerów i kajaków.

Restauracja (dla 120 osób) w osobliwym klimacie serwuje wyszukane świeże dania kuchni staropolskiej oraz trunki w ogólnie dostępnym barze. Ośrodek zapewnia całodzienny serwis, oraz fachową i miłą obsługę. Wieczorami organizowane są zabawy przy muzyce na żywo oraz ogniska i spotkania plenerowe.

Terminy pobytu na zapytanie 

Cena uzależniona od:

terminu i rodzaju pokoju  już od 50 zł/ os/noc