Włochy- Hiszpania

WŁOCHY –  HISZPANIA:

GARDALAND, LLORET DE MAR + BARCELONA

LLORET DE MAR (Costa Brava) – miejscowość wypoczynkowa, atrakcyjnie położona niedaleko od Barcelony, jest świetną bazą wypadową do zwiedzania stolicy Katalonii i okolic. Świetna, długa plaża, nadbrzeżna promenada zachęcająca do spędzania dnia w słońcu.

Program:

Dzień 1: Zbiórka uczestników ok godz 2:00. Przejazd do Włoch. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2: Śniadanie. Wizyta w Parku rozrywki GARDALAND – ok. 9 godz., korzystanie z atrakcji parku (płatne indywidualnie 25 EUR) lub pobyt nad Jeziorem Garda w LAZISE – pięknym miasteczku z promenadą oraz starożytną starówką i zamkiem Scaligiero – spacer po miasteczku, plażowanie. Obiadokolacja w hotelu. Przejazd nocny do Hiszpanii przez Francję – Lazurowym Wybrzeżem.

Dzień 3: Śniadanie w formie prowiantu. Przyjazd do LLORET DE MAR w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4-8: wypoczynek, plażowanie, liczne atrakcje, wycieczki:

całodniowa BARCELONA – stolica Katalonii. W programie wycieczki zawarte są największe atrakcje: najbarwniejsza hiszpańska ulica Rambles z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, perełki Gaudiego: Casa Mila, Casa Batllo i wreszcie największa z nich – Katedra Sagrada Familia. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę na Camp Nou (fakultatywnie)

– popołudniowa wycieczka do Tossa de Mar – spacer po średniowiecznej starówce Vila Vella i fortyfikacji obronnych z XII w.+ plażowanie

– wycieczka do Montserrat – klasztoru położonego w skalnej scenerii, nawiedzenie najważniejszego sanktuarium Maryjnego Katalonii związanego z kultem Czarnej Madonny, położonego w górach.

– wycieczka fakultatywna do aquaparku Waterworld Lloret.

Dzień 9: śniadanie. Zakupy na drogę. Wyjazd w drogę powrotną do Polski z przerwami co 3-4 godz. Przejazd przez Francję i Niemcy

Dzień 10: Przyjazd w godzinach południowych.

Świadczenia:

  • Zakwaterowanie: 7 noclegów w tym 1 x nocleg we Włoszech – hotel 3*, 6 x Hotel **/*** z basenem w Hiszpanii – pokoje 3,4 osobowe z łazienkami
  • Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje w formie bufetu (szwedzki stół),napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne
  • 3 x wycieczka w cenie obozu: Barcelona, Tossa de Mar, Montserrat
  • Transport: autokar (barek, wideo, klimatyzacja, wc),
  • Opieka pilota, Przewodnik w Barcelonie
  • Ubezpieczenie: NNW, KL
  • Opieka wykwalifikowanej kadry nauczycieli
  • Podatek Vat

 

UWAGA!

Pilot może zmieniać kolejność realizacji programu!

Istnieje możliwość dofinansowania obozu z zakładu pracy rodziców!

 

Wycieczki fakultatywne!!! (dla chętnych)

Całodniowa wycieczka do aquaparku w Lloret de Mar – WATERWORLD – 25 EURO

Wejście na Camp Nou+ Muzeum FC BARCELONA – 30 EURO

Park rozrywki GARDALAND – 25 EUR